Toggle navigation

Іграшки Fisher-Price


Захоплюючі пригоди з дитячою залізницею Mattel

Моделі трас перегонів, так само як і залізниць для малюків ніколи не надокучать дитині, оскільки їх можна постійно удосконалювати або доповнювати. Транспортні забави подібно до конструктора, є можливість видозмінювати і колекціонувати, тому такі вироби часто використовують як приємний подарунок.

Неповторні ігрові сюжети з маттел іграшками

Варто проявити лише чуточку фантазії, щоб, приділяючи увагу своїм дітям створити захоплюючі пригоди мультяшного паровозика і його друзів в дорозі, за допомогою підручних засобів. Приміром картонна коробка для взуття може послужити для створення арочного отвору, моста або іншої перешкоди. Деталі від старого конструктора також згодяться: в якості гаражів і ангарів, різних станцій, депо і інших ігрових аксесуарів.

Купуючи дитячу залізницю в Україні з пластика або металу, ви порадуєте свого непосидька і одночасно отримаєте необхідне пристосування для розвитку його навичок.

Різновиди ж/д наборів і складових колекційної серії

  1. Комплекти для гри «Томас і друзі» для дітей від 3 до 8 років. Ви зі своїм синочком легко виявитеся на Туманному острові, в диких джунглях, або біля небезпечного вулкану. Долаючи труднощі, дитина покращує логічне мислення і фізичну активність;
  2. Інерційні паровозики (Персі, Дизель, Джеймс). Яскраві забарвлення і повна схожість з улюбленими персонажами допоможуть цим моделям стати відмінним доповненням до наявної дороги;
  3. Іграшки каталки і сортери. Малятко зможе за допомогою ручки штовхати паровозик або самостійно вставляти фігурку в отвір.