Toggle navigation

Іграшки Fisher-Price


Забавні іграшки ТМ Fisher Priсe – це оригінальні надійні і міцні вироби для ваших дітей, позитивні функції яких підтверджені роками практики. Одним з таких різновидів є ігрові розвиваючі центри високої якості, основна мета яких допомогти батькам в навчанні малюків.

Про переваги розвиваючих центрів Фішер Прайс

Ці багатофункціональні іграшки призначені для прискореного розвитку базових навичок дитини (слуху, зору, тактильних відчуттів, емоційного сприйняття, мовного навчання) і прекрасно справляються зі своїми завданнями. У «Ігровій лабораторії» американській компанії товарні зразки проходять 15 перевірок на якість матеріалів, тому ці вироби відрізняються міцністю і безпекою. Також до тестування нових моделей притягуються діти і їх батьки, що дозволяє зробити розробку розвиваючих центрів Фішер прайс з урахуванням їх потреб.

Подаруйте дитині сучасну іграшку для навчання

  • Ігровий набір з кульками і музичним супроводом. Декілька високих кульок скачуються з різних сторін, а яскраве слоненя в центрі веселить непосидьків 10 мелодіями; 
  • Дитячий розвиваючий центр «Ростемо разом». Особливістю моделі є 3 режими і більше 12 забав! Підвісні іграшки із звуковим і світловим супроводом дають можливість поринути малюкові у світ захоплюючої гри;
  • «Диво»-скутер з технологією DHN Перший транспорт вашого маленького з 3 повчальними рівнями. Якщо ви купіть дитячий розвиваючий центр цієї моделі, то матимете близько 50 пісень, звуків і фраз, що міняються з віком синочка або доньки.