Toggle navigation

Іграшки Fisher-Price


Незамінний помічник для мами 

У перші місяці після народження дитини на молодих батьків звалюється маса турбот: від постійних прань і годувань до щоденних прогулянок і купань. Малюк постійно вимагає уваги, починаючи капризувати від самотності, а мама, втомлена від метушні, просто не має на це часу. Саме у такі моменти на виручку може прийти крісло гойдалка Фішер Прайс-виріб, покликаний зробити ваше з малятком життя найбільш комфортним.

Переваги «першопроходців» у світі дитячих шезлонгів

Найвища якість, безпека сировини і відмінний дизайнерський підхід при оформленні виробів, вважаються основними плюсами речей Fisher Priсe, мільйонів користувачів, що завоювали популярність.

Малюка дуже легко годувати, завдяки анатомічно зручному сиденью.& nbsp; Солодко заснути після їди карапузам допоможе дитячий шезлонг крісло гойдалка, сосредотачивая увага на прикріплених брязкальцях і приємних звуках.

Кращі моделі гойдалок Фішер на наших полицях

  • Універсальні крісла-гойдалки з масажним ефектом. Підходять як для новонароджених, так і для дітей старше. Спеціальний режим тихої вібрації здатний заспокоїти малятко, при необхідності масажне крісло можна перетворити на гойдалку;
  • Чудові крісла-сидіння для ігор, прослуховування музики і міцного сну. Головні особливості: знімний утримувач з музичним модулем, міцні ніжки з не ковзаючими фіксаторами і ремінь з системою безпеки;
  • Портативні колиски-гойдалки з функцією «Розумне гойдання» від народження до 12 місяців. Можливість купити крісло гойдалку для малюка цього різновиду — означає мати легку конструкцію з 6 рівнями швидкості гойдання, що супроводжується звуками природи.