Toggle navigation

Іграшки Fisher-Price


Оригінальні джерела світла для дітей

Практичні нічники в дитячу кімнату — це необхідний предмет не лише для малюків, але і для їх батьків. Додаткове світло від Фішер Прайс допомагає новонародженим солодко засинати, не лякаючись темного простору, а мамам без зусиль поправляти ковдрочку або прикрити розкрите вікно.

Приємні бонуси від дитячих світильників американського бренду

Красиві пристосування у формі милих іграшок допоможуть вашому крихітці налаштуватися на спокійний сон. Для цього пристрій забезпечений колисковими мелодіями, що безперервно грають до 15 хвилин, з можливістю регулювання гучності. Є моделі нічників з декількома режимами і функціями: різні варіанти музики і світла, яскраві фарби, супроводжуючі роботу побутового приладу, спеціальна ручка для комфортного перенесення. Сьогодні подібні дитячі нічники в Україні вже не є рідкістю, а придбати їх ви можете через наш сайт.

Кращі дитячі світильники на полицях нашого магазину

  • М'який нічник «Жираф». Непосидькові досить ніжно приобнять жовтого звірятка, щоб він виконав приємну мелодію, а м'яке світіння заспокоїть і допоможе швидко заснути; 
  • Безконтактне джерело світла «Чарівний метелик». Він не дасть нудьгувати малюкові, складаючи йому відмінну компанію, забезпечуючи почуття комфорту і допомагаючи розвинути слухові навички;
  • Дитячий нічник проектор «Гіпопотам». Прекрасно імітує звуки природи до 30 хвилин, а приємна для очей проекція зірочок на стелю створює навкруги казкову атмосферу.

Якщо у вас є крихітний малюк, ваш правильний вибір — використати можливість купити нічник в дитячу кімнату популярної марки Fisher Priсe.